Villa Gezegeni

Altın Üye
Firma Adı
: Villa Gezegeni
Yetkili Adı
: Ahmet Serter
Adres
: Kalkan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi Yalıhan İş Merkezi A Blok Zemin Kat No:3
Şehir/İlçe
: Antalya / Kas
Telefon
: (242) 844-3988
Cep Tel
: (537) 738-3731
Faks
: (242) 844-3988
Sektörler
: Turizm Firmaları , Emlakçılar
Email
: info@villagezegeni.com
Web
: www.villagezegeni.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 10 , toplamda 380 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

VillaGezegeni.com Türkiye genelinde birden çok noktada tanınmamış,halen daha keşfedilmeyi bekleyen tatil bölgelerinde sizlerin farklı özelliklere sahip kiralık villa ve apartlarda unutulmaz bir tatil geçirmenize vesile olmak için 2016 yılında Serter Group tarafından kurulmuştur.

Serter Group ailesi olarak uzun yıllardır kafeterya işletmeciliği,restaurant işletmeciliği,perakende sektörü,inşaat,konaklama faaliyetleri,SPA&Türk Hamamı sektörü ve turizm alanında yakaladığımız başarılarımızı ve sektördeki bilgi birikimimizi şimdi villa/apart kiralama sektörüne taşıyarak dijital pazarlama platformumuz olan ''villagezegeni'' markasını oluşturduk.

Firmamız tatil amaçlı daire, ev ve villaların kiralanmasının organizasyonu ile ilgilenmektedir. Firmamız,villagezegeni markasını oluştururken emlakçılık mantığından ziyade turizm mantığını ön planda tutmuştur.Çünkü biz biliyoruz ki villa veya apart kiralamak otel/pansiyon kiralamaktan çok daha farklıdır.

Bu sektör daha çok ilgi ve özen istemektedir.Biz SERTER GROUP ailesi olarak oluşturduğumuz villagezegeni markasıyla misafirlerimize istedikleri tatil seçeneğini sunarken tatilleri boyunca 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. Firmamız,Antalya/Kaş/Kalkan'da bulunan merkez ofisinde faaliyetlerini yönetmektedir.Ayrıca ofisimiz dışında farklı bölgelerde çözüm ortağımız ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları