Paykasa

Altın Üye
Firma Adı
: Paykasa
Yetkili Adı
: paykasa
Adres
: Adres: 1427 Sok. 12/26 Teksoy Apt. No:30 Marmaris/MUĞLA
Şehir/İlçe
: Muğla / Fethiye
Telefon
: (252) 412-2201
Cep Tel
: (532) 518-3925
Faks
: (252) 412-2201
Sektörler
: Bilgisayarcılar
Email
: ukashkartal2@hotmail.com
Web
: www.netsiskart.com
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 2, Bu Ay 9 , toplamda 2379 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

PAYKASA kartı dünya genelinde kullanılan sanal kredi kartıdır. Kullanan kişilerin direk olarak istediği her şeye internet yoluyla sahip olmaktadırlar. Kart sahiplerinin gizli olarak kişisel bilgilerinin gizlenmesi de son derece kolaylık sağlayan bir durumdur. Pay kasa kartın üzerinde 19 haneli numarası olup pin koduyla rahat olarak giriş yapabilmektedir. Ve istenilen her şeye sahip olabilmektedirler. Genelde tek olan kullanımlık olan bu kartlara istenilen para yüklenmektedir. Kullanıldıktan sonra şayet limitte azalma olursa tekrar pin kodu verilerek eskisiyle birleştirip tekrar kullanma olanağı sağlamaktadır.

PayKasa satış kartıyla ödeme yapabilmek için ilk olarak siteye giriş yapılmaktadır. Verilen 19 haneli numarayı ve pin kodu ile girerek işlem tamamlanır ve istediğiniz ürünü aldıktan sonra kartınızı sorgulayan ekran karşınıza çıkacak ve ödeme yapılacaktır. Tekrar belirtmek isterim ki kişisel bilgiler ya da kimlik bilgileriniz sorulmamaktadır. Dışarı ülkelerde kullanılan PayKasa kartı son derece kullanımı kolay bir karttır. Henüz bizim ülkemizde yasal olarak işleme konulmamıştır. Birçok şirketle anlaşması olan paykasa kartı kullanılan bir sistemdir. Diğer adıyla para kartı olan bu kartla online alışveriş merkezleri oyunlar hava yolları şirketi bahis oyunları gibi birçok yerde kullanılabilmektedir.

Son derece güvenli ve kolaylık sağlayan bir karttır. Eğer bir paykasa kartı satın almak istiyorsanız satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Bu sitelerde bulunan müşteri temsilcileriyle bağlantıya geçip kart limitini öğrendikten sonra alabilirsiniz. Kartı satın alacak kişiye öncelikle hesap numarası verilmektedir. Ödeme bilgi formunu düzenlendikten sonra 19 haneli numara ve pin kodu verilerek satış işlemi tamamlanmaktadır. Bu kart sayesinde istediğiniz her yerden alışveriş yapılabilmektedir. İnternetten alışveriş yapmaya çekinen kullanıcılar için son derece rahat bir alışveriş ortamıdır. Ayrıca oynanan oyunlar da kullanabilirsiniz. Son derece güvenlidir.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Firma İlanları
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
paykasa kampanyalar ve fiyatlar Diğer İlanlar 12/02/2016
Facebook Yorumları